Formularz kontaktowy

Porady prawne online

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom wprowadzona została oferta świadczenia usług prawnych drogą elektroniczną.

Pomoc ta dostępna jest 7 dni w tygodniu i obejmuje w szczególności możliwość uzyskania:

  • porady prawnej
  • projektów umów, uchwał, statutów
  • projektów regulaminów, w tym regulaminów sklepów internetowych
  • projektów pism procesowych (m.in: pozwów, wniosków, apelacji, zażaleń, sprzeciwów, zarzutów, odpowiedzi na pozew)

Zasady korzystania z usługi online

  1. Pierwszym krokiem jest wysłanie na adres mailowy kancelarii (możliwe jest również skorzystanie z formularza kontaktowego) zapytania prawnego. W temacie wiadomości należy wskazać „porada online”.
  2. Należy oczekiwać na wiadomość zwrotną , która pojawi się na Państwa mailu niezwłocznie, maksymalnie do 24 godzin. W treści maila zostaną państwo poinformowani o wysokości wynagrodzenia za wybraną usługę. Mogą pojawić się również dodatkowe pytania o stan sprawy, bądź prośba o przesłanie skanów dokumentów.
    Stopień skomplikowania niektórych spraw wymaga ich dokładnego opisu z Państwa strony, bądź przesłania szczegółowej dokumentacji. W sytuacji, gdy bez tej wiedzy nie jest możliwa rzetelna i pełna odpowiedź na Państwa pytania brak przesłania dodatkowych danych będzie traktowany jako rezygnacja z usługi.
  3. Kolejnym krokiem jest wpłata podanej w zwrotnym mailu kwoty na konto PKO BP 25 1020 4955 0000 7102 0084 9315
  4. Odpowiedź na Państwa pytania zostanie przesłana na wskazany adres mailowy w terminie 48 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty. Termin ten może ulec wydłużeniu TYLKO w przypadku, gdy w mailu zwrotnym klient otrzyma taka adnotację (z uwagi na stopień skomplikowania sprawy).
© Copyright - Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Lech